Спорт

Galerie_05_940_68013 — 14 жовтня 2007 року у футбольному парку “Пфальц”, що знаходиться в Дірмштайні, Німеччина відбувся перший Чемпіонат світу з футболгольфу (World Championships 2007). Серед учасників були гравці з Німеччини, Данії, Австрії, Швеції та Голландії. Переможці турніру: серед чоловіків — Алекс Кобер, серед жінок — Зігрюн Вальтер. До речі “Пфальц” — це перше поле для гри в футболгольф в Німеччині, відкрите для гри з 2006 року.

А вже з 2009 року, щорічно проводять Чемпіонат Європи з футбольного гольфу. Перший Чемпіонат Європи (European Championships 2009) проводився в Дірмштайні 18 та 19 липня. До речі, перший Чемпіонат України (Ukrainian Open) відбувся 26 липня 2014 року.*

В чемпіонаті Європи 2013 року, що проходив в Данії вперше прийняв участь український гравець.

Починаючи з 2009 року щорічно проводять Чемпіонат Європи з футбольного гольфу. Перший Чемпіонат Європи (European Championships 2009) проводився в Дірмштайні.

WFGA9809

WFGA — (Word Footballgolf Association) — це Світова Асоціація з футболгольфу.

Асоціація створена для забезпечення єдиних правил, вимог та стандартів для гри в футболгольф; керує проведення міжнародних та регулярних чемпіонатів та рейтинг гравців.

Отже, WFGA, являє собою міжнародний керівний орган з футболгольфу.

Заснована в 2007 році.

Як зазначено в статуті основна мета — це вдосконалення та розвиток футболгольфу як спорту по всьому світу.

Президент асоціації Йоакім Віберг. Найкращі в своїх країнах гравці в футболгольф — Кобер Алекс (Германія), Лундін Ерік (Швеція), Шмюкер Мартін (Данія), Тельес Тіто (Іспанія), Андріус Зініс (Литва),Нойман Томаш (Чехія), Олішкевич Олександр (Україна). Данні згідно рейтингової таблиці WFGA станом на 2014 рік.

Футболгольф — нова, динамічна гра, що дає шанс стати професійним гравцем кожному з Вас. Якщо маєте бажання прийняти участь у турнірі, варто лише зареєструватися та зіграти і Ви вже будете в рейтингу гравців. Адже за кожен зіграний турнір нараховуються бали, незалежно від того чи стали ви переможцем, чи просто зіграли на турнірі.