Клуб Football Land

Нажаль клуб не працює!

1-й в Cхідній Європі клуб для гри в футболгольф, розташований в мальовничому куточку Київської області, в 55 км. від міста Київ.
footballlandНазва: Football Land Dergachov;
Площа: 3 га;
Тип гри: гра розважальна та спортивна;
Сезонність: сезон триває з квітня по жовтень;
Кількість лунок: 18

Football Land  — це поле для гри в футболгольф та клуб для заміського open-airвідпочинку.

Комплекс Football Land Dergachov — складається з поля для гри в футболгольф, готелю, конференц залу, басейну, сауни, тенісного корту, кінного клубу «Dergachov» та ресторану (продукція ресторану власного фермерського господарства).

Саме поле для гри Football Land знаходиться біля Топчіївського ставка, річки Бобриця. Оточене з боків мальовничими схилами з яких відкривається чудовий краєвид. На березі ставка розташовані затишні альтанки для відпочинку. Поле сконструйоване таким чином, щоб підкреслювати природний ландшафт регіону й при будівництві курсу для гри використовувався вже сформований рельєф.1

Перша гра на полі відбулася 24 травня 2014 року.

На полі знаходиться невеличкий club-house. Саме тут можна обрати м’яч для гри та отримати рахункові картки. Поблизу є місце, щоб припаркувати авто.

Майже вся інфраструктура, а саме ресторанно-готельний комплекс та кінний клуб «Dergachov» — розташован на відстані 2100 м. від поля для гри Football Land.

Характеристика

Всього на полі 18 лунок (72 пар).

Для зручності гравця на початку кожної лунки є інформаційна табличка. На ній намальована лунка, її довжина, конфігурація та кількість пар, за які треба пройти лунку.099

Лунки з 1 — 9 можна віднести до категорії Fun (для початківців).

Для Fun характерна наявність перешкод для проходження дистанції (ворота, кільця, колесо і т. п.) та значно менша довжина лунок ніж на лунках Profi.

Виключенням є 9 лунка, довжина якої 196 м.

Середня довжина лунок Fun — 65, 5 м. Протяжність маршруту: 590 м.

З 9 — 18 лунки Profi  (для професіоналів).

Гра здебільшого залежить від особливостей рельєфу. Круті схили та підйоми. Взагалі відсутні перешкоди та збільшена довжина лунок.

Середня довжина лунок Profi — 83,5 м. Протяжність маршруту: 752 м.

Загальна протяжність маршруту з 18 лунок: 1342 м.

Середня тривалість проходження маршруту: від 50 хв. — 1 год. 30 хв. Час залежить від рівня підготовки та кількості гравців в одній групі ( від 1 — 4-х гравців)

Добре знати:

  • Вам не потрібно приносити свій власний інвентар. М’ячі (5 розмір), лічильні картки та олівці є в наявності і входять у вартість. Також, по бажанню, Ви можете використовувати власний футбольний  м’яч,  але лише 5-го розміру.
  • Розмір лунки становить 57 см в діаметрі, м’яч — 25 см.
  • При втраті нашого м’яча, ми беремо плату 200 грн.
  • Не допускається до гри взуття з шипами та на підборах.

 

Правила поведінки в клубі:

  • Дбайливо ставитися до майна в клубі;
  • Для розведення багаття, використовувати тільки мангал;
  • Сприяти підтримці чистоти в клубі;
  • Діти у віці до 12 років повинні грати в супроводі дорослого.

Гральний сезон триває з квітня по жовтень.