Співробітництво

DSC_0232Футболгольф як спорт почав досить активно розвиватися й здобув значної популярності в Європі, нині футбольний гольф є й в Україні. Така популярність цього виду спорту створює значну привабливість та є чудовою можливістю для розвитку бізнесу.
Як показує Європейська практика футболгольф це спорт для великої маси людей: під цю категорію потрапляє молодь, та більш старше покоління  дітлахи та навіть їхні дідусі та бабусі, це ідеальна гра для сімейного відпочинку та для тих хто полюбляє відпочивати активно, в цю гру залюбки грають спортсмени, приймаючи участь у турнірах та змаганнях.
Футболгольф — доступна гра для кожного.
Варто зазначити, що  Україна —  футбольна країна. І ми гадаєм, що українці з радістю зустрінуть спорт, який так близько пов’язаний з футболом.

Світ не стоїть на місці. І саме в наш динамічний час варто звертати увагу на нові та цікаві пропозиції, шукати дієвий підхід до молоді та активно експериментувати.
Основними перевагами розміщення футболгольф лунок можуть бути такі причини:
— додатковий дохід;
— можливість зацікавити значну кількість нових відвідувачів;
— інтерес місцевих засобів масової інформації;
І це далеко не всі переваги.

Кому ж це буде цікаво?
По перше власникам заміських та міських ресторанів, готелів тощо. По — друге, гра може розвиватись в розважальних парках та міських зонах відпочинку, або open — air виставках тощо.

Футболгольф є ідеальним варіантом для тих клубів, які вже мають мінімальну інфраструктуру (ресторан, готель тощо).

Чи потрібна спеціальна трава, як у випадку з гольфом?Поле
Ні, згодиться звичайний газон. До того ж, тих кого цікавить естетична привабливість клубу та можливість максимально уберегти трав’яний покрив варто зазначити, що на поле допускаються лише взуття без шипів.
Чи можна одночасно грати та проводити корпоратив чи інший захід?
Поле для гри та івент події можуть бути влаштовані таким чином, щоб і те й інше можна було проводити одночасно. Клуб також може виділити окремі години або дні для гравців в футболгольф, відповідно до індивідуальних інтересам.

Яку площу повинно мати поле для футболгольфу?
В середньому довжина однієї лунки 50 метрів. Поле повинно мати довжину від 900 м. для 18 лунок. Площа від 1,5 га. Період гри на такому полі близько 50 хвилин.
В залежності від можливостей можно сконструювати як поле для гри з 18-ти лунок так і з 9-ти.

У випадку, якщо фінансування не достатньо або занадто мало місця, то при бажанні можна обладнати 1, 2 або 3 лунки. Адже це чудовий спосіб привабити нових відвідувачів.
Наша команда буде активно підтримувати проектування і планування вашого поля.

Чи потрібен спеціальний одяг чи інша екіпіровка для гри у футболгольф?
Ні, лише зручний для вас одяг та спортивне взуття.

Які переваги співробітництва з нами?
Наш сайт www.footballland.com.ua є центром діяльності футболгольфа в інтернеті разом з інформацією про поля, конкурси, турніри, національні рейтинги.

Головна перевага — це місце для реклами і просування Вашого поля. Ми допоможемо з відкриттям поля, організацією турнірів, правилами гри, рахунковими картками для гри, тощо. Ми будемо надавати логотипи, і ми поставимо посилання на ваш сайт.

Яка вартість підготовки поля?
Для того щоб створити лунки для гри не потрібне вливання значних коштів.
Але підготовка і його вартість повністю залежить від багатьох факторів. Ви можете зв’язатися з вами й ми прорахуємо той варіант який вам підходить більш за все.

Футболгольф — нові можливості для кожного!