Активний відпочинок

Футболгольф гра й розвага для тебе та твоїх друзів.
Футболгольф — це чудова нагода весело та активно відпочити на свіжому повітрі.
Футболгольф, хоч і спортивна гра але ж грати в неї легко. Не потрібно бігати чи стрибати. Ти лише робиш удар ногою по м’ячу, чекаєш поки він зупиниться й вже потім можеш  зробити інший удар. Ця гра, деякою мірою азартна, адже головне це пройти весь маршрут за найменшу кількість пар (ударів). Сила удару — це добре, але також важливо грати вдумливо. Десь м’яч потрібно вдарити з повною силою, десь зовсім легенько, щоб підкотити його до лунки. Щоб грати в футболгольф не потрібно бути спортсменом чи вміти грати в футбол. Адже тут зовсім інший принцип гри. Всього потрібно пройти маршрут з 18 лунок. Для зручності біля початку кожної лунки є інформаційна табличка на якій вказано, як саме та за яку кількість пар потрібно пройти лунку. Головне, що грати весело та цікаво.

Футболгольф не лише цікава гра, а й можливість цілий день грати й відпочивати на природі. Футболгольф — ідеальна гра для сімейного відпочинку, гра для шанувальників активного відпочинку, гра для тих хто любить спорт та бажає здобути досягнень в грі.

Футболгольф гра для кожного! У цій грі  не потрібно спеціальної екіпіровки, одягу чи іншого інвентаря. Одяг для гри може бути будь-яким, але він  має бути зручним.

Футболгольф — гра цікавіша за гольф та дешевша ніж боулінг.
Footbagolf

Гра сезонна. Сезон триває з квітня по жовтень.

Вікові обмеження: грають починаючи з 6 років й до 66.