Ми за чисте довкiлля!

мусор

Людина отримує з природи все: повітря, воду, сировину для промисловості і як частина цієї природи може бути лише в постійній взаємодії з нею.

На жаль, в нашій країні забруднення довкілля досягло значних масштабів, а суспільство не звертає уваги на екологічні проблеми.

Ми з командою Football Land хочемо хоч трошки звернути Вашу увагу на екологічні проблеми. І принаймні своїми силами підтримати екологічне середовище.

Кожен з вас може підтримати нашу ідею, це легко. Варто лише викидати сміття в спеціально обладнані баки.

Починаючи 14 травня на полі Football Land будуть обладнані такі баки для сортування сміття:

  • Для паперу;
  • Для пластикових пляшок;
  • Для скляних пляшок.

 

Не будь байдужим!!! Навіть незначні зусилля, кожного з — нас сприяють збереженню довколишнього середовища.

Цікаві факти!

1) Вперше проблемою переробки сміття зайнялися в Англії 200 років тому. В кінці XIX століття там з’явився перший завод по спалюванню сміття. Сьогодні в Європі під утилізацією сміття розуміється його сортування і використання в якості вторсировини.

2) Щороку європейці зберігають більше 1,5 млн га лісу завдяки тому, що збирають і переробляють понад 50 млн тонн вторинної сировини.

3) Екологічний успіх Швеції досягався десятиліттями — з 1970-х років країна дотримується суворих правил щодо сміття. Це чудовий приклад того, як менше ніж за 50 років можна домогтися значного поліпшення екологічного стану в країні.

4) За один рік переробка вторинних металів у світі дозволяє зберегти ресурси, достатні для того, щоб обігріти і висвітлити близько 150 млн приватних будинків. Наприклад, переробка однієї банки з-під содової береже енергію, достатню для роботи телевізора протягом трьох годин. А таких банок в рік використовується сотні мільярдів.

5) Щорічно близько 7000000000 кг різного роду сміття потрапляє до світового океану.

6) Найпоширеніше сміття на планеті — сигаретні недопалки. Щороку їх викидається 4.500.000.000 штук.

7) Папір руйнується через 2-10 років, консервовані банки майже за 100 років, поліетиленові матеріали — за 200 років, пластмаса — за 500 років, а скло для повного розкладу вимагає 1000 років.

8) Кавовому стаканчику з полістиролу потрібно на природне розкладання 500 років.

9) У всьому світі щорічно більше 100000 ссавців, птахів і риб гинуть через викинуті поліетиленових пакетів. Тварини з’їдають їх або задихаються.

10) Вміст батареї одного мобільного телефону здатен зіпсувати… 600 тисяч літрів питної води. Така «водичка» не буде придатною навіть для технічних потреб!

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Leave a Comment