2014

Альбоми

grandopenГрандіозне відкриття клубу Football Land відбулось 24 травня 2014 року. Більшість учасників змагання грали в футболгольф вперше. Не дивлячись на це грали всі з азартом та захопленням. Було чути радiсні вигуки коли хтось з учасників вдало забивав м’яч у лунку, або розчарування, коли м’яч не потряпляв до лунки раз за разом. Цілком очевидно, що в одних виходило краще ніж у інших. Проте гарним настроєм та позитивними ємоціями були забезпечені усі гравці та вболівальники. Цікавим було дозвілля у дітей, що відвідали відкриття. Діти грали в футболгольф, їздили на велосипедах, грали в бадмінтон та навіть плавали на човні.


Опен1

Перший чемпіонат за Кубок України з футболгольфу! Вітаємо переможців та усіх учасників! 
Дякуємо, що Ви були з нами та розділили цей історичний момент для нашого клубу! 
Це тільки перший крок у розвитку та популяризації футболгольфу в Україні!
До нових зустрічей!

:)

54545

TОURIST OPEN 2014 це чемпіонат з футболгольфу на честь Дня туризма.

Відбувся він 27 вересня.

Ми провели цей турнір у колі друзів, за містом. Грали у футболгольф, смакували гарячий глінтвейн та насолоджувалися осінньо-багряним та неймовірно гарним пейзажем !

😉

last

Останній турнір сезону 2014 відбувся 25 жовтня! Хоча було прохолодно, всі учасники та гості турніру насолоджувались останніми промінчиками осіннього сонечка! Що дало змогу чудово відпочити та спробувати свої сили у чудовій грі — футболгольф! До зустрічі у наступному сезоні! 😉